hEpsİ mAnyAgıySan Bu sİtEye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hEpsİ mAnyAgıySan Bu sİtEye

eĞer hEpsİ maNyağIysAnıZ burAya HOŞGELDİNİZ:..

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

grup hepsi ile röpörtajlar

5 posters
YazarMesaj
Cemreci_Şeker_Admin
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
Cemreci_Şeker_Admin

grup hepsi ile röpörtajlar Empty
MesajKonu: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyÇarş. Ağus. 15, 2007 2:48 pm

röpörtajları buraya koyabilirsiniz işte bir röpörtaj:
Yasemin bilin bakalım Yasemin'in Favori Albümün adı..?

Eren: Şebnem Ferah

Cemre: Şebnem Ferah

Gülçin: Şebnem Ferah

Yasemin: 3'te 3!

Diş Fırçası ne renk?

Eren: Beyaz

Cemre: Mavi

Gülçin: Mor

Yasemin: Evet Mor!

En çok görmek istediği ülke?

Eren: Amerika

Cemre: Miami

Gülçin: Viyana- Avusturya

Yasemin: Hawai tabi ki!

En sevdiği yemek?

Eren: Patlıcan

Cemre: Yumurta

Gülçin: Balık Çorbası

Yasemin: Balıklı her şeyi

Hayranı olduğu ünlü?

Eren: Erkek mi?

Gülçin: Kadın mı?

Yasemin: Yok ki!

Gülçin

Söyleyin bakalım Gülçin'in Olmazsa Olmazı?

Cemre: Ruju

Yasemin: lipstick'leri

Eren: Lipstick'leri

Gülçin: Bingo

En sevdiği dizi?

Cemre: Yok ki! İzlemez O televizyon.

Gülçin: Hayır hayır bir tane var.

Yasemin: Avrupa Yakası

Gülçin: Evet Avrupa Yakası

En sevmeiği ders?

Cemre: İnkılap

Yasemin: İnkılap

Eren: İnkılap

Gülçin: Biz genel olarak sevmeyiz inkılabı

En sevmediği yemek?

Cemre: Enginar diyesim geliyor.

Yasemin: Bamya

Eren: Patlıcan

Gülçin: Evet Patlıcan

Cemre

Söyleyiin bakalım Cemre'nin Favori Dizisi?

Eren: The O.C

Yasemin: Friends

Gülçin: Sex and The City

Cemre: Comedy Max'tekilerin hepsi

Olmazsa Olmaz Kıyafeti?

Eren: Küpeleri vardır.

Yasemin: Şapkaları vardır.

Gülçin: Kurtarıcısı çıtçıtlı saçlarıdır.

Cemre:Hepsi Hepsi Hepsi

Peki favori albümü hangisi?

Eren: Mariah Carey'nin son albümü

Yasemin: Mariah Carey

Gülçin: Mariah Carey

Cemre: Bunu bilirler çünkü sürekli dinliyorum...

Fobisi nedir?

Herkes: Por-ta-kal

Cemre: Portakaldan nefret ediyorum, alerjim de var zaten

devamı sonra sizinkileride beklerim
EN_TATLİ_CHATLAK_ADMİN
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
EN_TATLİ_CHATLAK_ADMİN

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyPerş. Ağus. 16, 2007 4:23 am

benarştııyorum bulunca koyucam
http://www.gruphepsicikler.forummotions.com
Cemreci_Şeker_Admin
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
Cemreci_Şeker_Admin

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyPerş. Ağus. 16, 2007 9:54 am

tmm cnm
Cemreci_Üye
уєηι üує
уєηι üує
Cemreci_Üye

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyPerş. Ağus. 16, 2007 10:46 am

Siteden sorular: Çocukluğunuzda böyle bir yere geleceğinizi hiç düşünür müydünüz? Yada çocukluğunuzdaki hayalleriniz nelerdir? Tuba Demir sormuş.
Gülçin: Ya tabi ki düşünüyorduk. Herkesin sen ne olacaksın dedikleri zaman, zaten mikrofon olarak, her tür silindir şeklindeki eşyayı alıp şarkı söylemeye çalıştığım için böyle bir hayalim vardı yani.

Eren: Benim çocukluk hayalim çok komikti. Ahçı olmaktı. Ama bu çocukluk hayaliydi. Sonra, ortaokul yıllarına geldiğimizde tabi ki hayalimiz böyle bir grup olmaktı. gerçekten… Ama proje başladığında da bu kadar tepki alacağımızı çok kısa zamanda buraya geleceğimizi tahmin etmiyorduk.

Yasemin: Benim de mutlaka sahne ile ilgili bir şey olacağı kesindi, çünkü aileden gelen bir şeydi sonuçta. Tiyatrocu olmayı istiyordum. Ama daha sonra klasik baleye geçince dansçı olmaya karar verdim. Hep değişti bu fikir ama sonradan şarkıcılıkla dans bir arada olunca bu gurup kuruldu ve şimdi buradayız. Güzel yani.

Cemre: Zaten başından beri bunu istiyordum. Tabi klasik bale okuduğum için yani onda da sahne almak iyi ama, başından beri bunu istiyordum. Buraya geleceğimizi tahmin ediyor muyduk derseniz; biraz ukalalık olacak ama, ben ediyordum yani...

Mesela en son ne aldın?

Yasemin: En son ne aldım ya ben? Dans ayakkabısı aldım en son. Nike’dan aldım. Hepimiz aldık. (gülüşmeler)

Eren: Marka takıntım yok ama orijinal şeyler giyinmekten hoşlanıyorum. Genelde herkesin üstünde olan moda gibi herkesin üstüne yapışmış giysileri sevmiyorum. Orijinal şeyleri daha çok seviyorum.

Gülçin: Marka takıntım yok ama sevdiğim bir stil var tabi. Her markanın bir çizgisi oluyor. Benim de sevdiğim bir çizgi var tabi ki. Adidas seviyorum ayakkabıda özellikle. Onun dışında böyle çok tercih ettiğim kesin budur dediğim bir şey yok.

Cemre: Benim marka takıntım belli bir marka yok. Bazı genel olarak beğendiğim markalar var onların çoğu ürününü beğeniyorum yani tam benlik diye. Ama genelde her şey değil; bazı ürünlerde gidip özel üretim olan şeyleri bulurum; bunun her bedeninden şu kadar var, onları özellikle alırım... severim öyle tek tük olan şeyleri.

benden bu kdr sizdende beklerim
Cemreci_Şeker_Admin
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
Cemreci_Şeker_Admin

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyCuma Ağus. 17, 2007 1:55 am

teşekkürler cnm
EN_TATLİ_CHATLAK_ADMİN
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
EN_TATLİ_CHATLAK_ADMİN

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyCuma Ağus. 17, 2007 1:58 am

tşklerrr.....
Cemreci_Şeker_Admin
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
Cemreci_Şeker_Admin

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyCuma Ağus. 17, 2007 9:51 am

diğer röpörtajları bekliyoruz
Cemreci_Üye
уєηι üує
уєηι üує
Cemreci_Üye

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyC.tesi Ağus. 18, 2007 1:07 pm

koyabildiğimizce koyarız
EN_TATLİ_CHATLAK_ADMİN
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
EN_TATLİ_CHATLAK_ADMİN

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyPtsi Ağus. 20, 2007 6:32 am

röportajlar için teekkürler devamını hepinizden bekliyoruz
Cemreci_Üye
уєηι üує
уєηι üує
Cemreci_Üye

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyPtsi Ağus. 20, 2007 7:54 am

teşekkürler canım sendendende bekleriz bulduğun zaman Smile
erendilek
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
erendilek

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyC.tesi Eyl. 08, 2007 10:41 am

bn bulkiim hmn kpyarım.
Cemreci_Üye
уєηι üує
уєηι üує
Cemreci_Üye

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyPaz Eyl. 09, 2007 5:02 am

tmm cnm
erendilek
ÇıLgIn SpR AdMiN.
ÇıLgIn SpR AdMiN.
erendilek

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptySalı Eyl. 11, 2007 7:08 am

oq jnm sıhbet olmasın!!.
Cemreci_Üye
уєηι üує
уєηι üує
Cemreci_Üye

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyÇarş. Eyl. 12, 2007 9:45 am

tmm janım
arkadaşlar başlamadan önce şunu söliim bu geçen seneden bi röportaj bi dergiden buldum o yüzden kusura bakmayın
başlıyorum...

SORU:hepsi 2 ile 2006 senesinde de sevenlerinizi mutlu ettiniz.hepsi tahmini kaça kadar gider?hepsi 3,8,10 böyle bir hedef varmı?

EREN:var ben diyorum ki hepsi 23
GÜLÇİN:bence o zaman biz yaşlanırız.
EREN:23. albümde 50 yaşında falan oluruz.
GÜLÇİN: MFÖ gibi olursak süper olur yani
EREN:hiç belli olmaz bizde onlar gibi olabiliriz
CEMRE:bizde tam böyle ağır ağır oturaklı oturaklı oturduğumuz yerde şarkımızı söyleriz
GÜLÇİN:ama herhalde isimleri 1,2,3 diye gitmezdedeğişir yani.herhalde rakam olmaz bidahaki albümde.
YASEMİN:devam eder ama albümün adı ne olur bilinmez.

SORU:bu albümde en çok hangi şarkıyı beğeniyorsunuz neden?

EREN:bir şarkı seçmek o kadar zor ki çünki biz klip şarkımız için bile yoğun araştırmalar yaptık,insanlara sorduk.bizde karar veremedik.bir önceki albümde tamam birinci klip şuna olacak ikinci klip şuna olcak diye kendini belli etti ama bu albümde inanılmaz zordu.yani biz bütün parçalarımızı seviyoruz.güvendiğimiz birçok parçamız var.
CEMRE:seçemiyoruz yani seçmenin imkanı yok.
GÜLÇİN:benim seçtiğim birtane var ben Mum'u seviyorum mesela.
EREN:o zaman mesela ''Olmaz Böyle Şey'' de çok sevdiğimiz bir parça çünkü Yeşim den sonra o parçayı ilk söyleyen biz olduk.bunun için hem özel bir anlamı var hemde alt yapısı çok iyi oldu,beklemiyorduk bukadar iyi olacağını öncesinde.parçayı okuyup bitirdikten sonra en sevdiğimiz parçalardan biri oldu bizimde grup olarak ama birtek o parçayada yoğunlaşmak istemiyoruz
YASEMİN:aslında parçaları ayıramıyorum...gerçekten hepsini çok seviyorum.

SORU:tanınıyor olmak eğlencelimi yoksa zaman zaman oflatıyor mu sizi?

EREN:bugüne kadar hiç oflatmadı çünkü insanların çok sıcak tepkileriyle karşılaşıyoruz.böyle bir şey için insanın of demesi de bence kötü bir şey.sevgiden sıkılmak demek bu.
GÜLÇİN:zaten bunu pek fazla yaşayamıyoruz.sürekli işten eve,çalışmalara.biz dışarıda çok gezmediğimiz için bunu çok fazla hissedemiyoruz.o yüzden bize dozunda geliyor.
YASEMİN:her zaman tanımıyorlar zaten ama insanın hoşuna gidiyor.

SORU:şans getirdiğine inandığınız eşyalarınız varmı?

EREN:şans olarak değilde mesela benim nazar olarak düşündüğüm belkide şans olarak düşünüyorum hiç çıkarmadığım 3 tane bileziğim var.
GÜLÇİN:benimde annemin yaptığı bir bilezik var ama kaybettim klip çekiminde.ne yapacağım bilmiyorumişanssızlık.içinde dua vardı,o yüzden çok seviyordum.
CEMRE:ben genellikle maddesel şeylere takılmamaya çalışıyorum.o yüzden bazen düşünüyorum nasıl gidiyor diye.var öyşe nazar boncuklarım falan ana genelde onları kafama takmamaya çalışıyorum.çünkü ben çok fazla her şeyini kaybeden bir insanım.ayrıca bir maddenin beni bu kadar çok etkileyeceğini uğur getirip getiremeyeceğini beni yönlendirip yönlendirmeyeceğimi de düşünmüyorum.o yüzden yok öyle şeylerim.
YASEMİN:hayır yok...

SORU:güzellik sırlarınız varmı?neleri uygularsınız,nelerden vazgeçemezsiniz?
EREN:böyle ekstra güzelleşeyim diye yaptığım bir şey yok.ama mesela bol yağlı yiyecekler yemem ki sivilce çıkmasın zaten cildim çok kuru.onun için hem yüz hem vücut nemlendiricimi kesinlikle sürerim.onun dışınd vazgeçemediğim şeyse ,bu güzellik düşmanı bir şey çikolata,biliyorum ama ondan vazgeçemiyorum.orada öyle bir sorun var.
GÜLÇİN:benim öyle birşeyim yok galiba.
CEMRE:ama Gülçin kendine bakar.
GÜLÇİN:saç ürünlerimi herhalde çok seviyorum onlardan vaz geçemem.
CEMRE:normalde Eren'in dediği gibi tabii dans ettiğimiz için çok sık banyo yaparım .ben öyle nemlendirici felan hiç yani hiç kendime bakmam.aklıma bile gelmiyor.Gülçin'in dediği gibi saç ürünleri.bu kadar çok kuaföre gittiğimizden kel kalmamak için mecburen saçlara bakıyoruz.
YASEMİN:özellikle yaptığım bir şey yok ama makyajımı kesinlikle yatmadan yüz temizleme toniklerimle silerim.

SORU:birbirinizin hangi özelliklerine sahip olmak isterdiniz.hem fiziki olarak hem karekter olarak?
GÜLÇİN:Cemre'nin bacakları,Yasemin'in burnu.
CEMRE:ben Eren'in dans yeteneğine sahip olmak isterdim.Gülçin kadar kendime önem vermek isterdim.Yasemin'in burnu evet.
YASEMİN:bence biz birbirimizi tamamlıyoruz hem fiziki açıdan hemde zeka açıssından
cemre_pınar_aşkı
уєηι üує
уєηι üує
cemre_pınar_aşkı

MesajKonu: Geri: grup hepsi ile röpörtajlar   grup hepsi ile röpörtajlar EmptyPerş. Ocak 10, 2008 7:58 am

saol cnm

grup hepsi ile röpörtajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» grup hepsi resimler..
» Grup hepsi ve kendilerini benzetikleri mevsimler!
» hepsi 1